mikropigmentation
nordlys-ellipse
biorevit-softray
cosmetology
KOSMETOLOĢIJA

Long-Time-Liner Baltic salons piedāvā:

 • Kosmētisko procedūru “Coral”– sejas attīrīšana un mikrodermabrāzija, dziļa ādas mitrināšana un anti-age ar sejas ovāla korekciju. Kosmētika izstrādāta uz mīksto koraļļu bāzes. Jūsu āda kļūs svaiga, gluda un spīdoša. Tas viss par 28.00 eiro (standarta cena 70.00 eiro) ar kosmētiku “Skinjet” (Vācija).
 • Kosmētisko procedūru “Vitamin C”ar “Skinjet” kosmētiku no Vācijas – dziļa ādas mitrināšana, kā arī dabīgā kolagēna un elastāna izstrādāšanās stimulēšana. Procedūra nostiprina asinsvadus, paaugstina ādas elasticitāti un koriģē sejas ovālu. Procedūra maksā tikai 28.00 eiro (standarta cena 65.00 eiro).
 • Kosmētisko procedūru “Transhroma”ar “Skinjet” kosmētiku no Vācijas – dziļa ādas mitrināšana, ādas novecošanās novēršana, cīņa ar kuperozi, sejas attīrīšana un mikrodermabrāzija. Procedūras cena 28.00 eiro (standarta cena 65.00 eiro).
 • “Yumi lashes” par neticamu cenu 40.00 eiro (standarta cena 60.00 eiro)– keratīna skropstu liftings, tehnoloģija, kas ļauj pagarināt “dzīvās” skropstas bez pieaudzēšanas. YUMI LASHES procedūra ir kļuvusi iecienīta visā Eiropā. Pēc dziednieciskā keratīna sastāva uzklāšanas, skropstas piesātinās ar barojošajām vielām. Tās uzreiz atveseļojas un nostiprinās. Silikona piedeva paceļ skropstas un piedod tām skaistu izliekumu. Rezultātā Jūsu skatiens kļūs atvērtāks un apburošāks.
  Procedūra notiek vairākās kārtās, taču neaizņem daudz laika. Iesākumā uz skropstām tiek uzklāts īpašs silikona sastāva serums, kas nodrošina skropstu pacelšanos (liftingu). Tad skropstas tiek krāsotas ar īpaša pigmenta palīdzību (šobrīd iespējami pieci dažādi toņi). Noslēdzošajā kārtā uz skropstām tiek uzklāts ārstnieciskais sastāvs, kas ir pilns ar proteīnu, vitamīniem un aminoskābēm. Keratīna maskai uz uzacīm jāatrodas diennakti. Šajā periodā skropstas bagātīgi piesātinās un no parastām skropstām pārvēršas garākās, pūkainākās un pilnākās skropstās, bet pats svarīgākais – tās ir Jūsu dabiskās skropstas ar skaistu izliekumu.
  Šādu brīnišķīgu efektu var panākt vienas stundas laikā, taču tas saglabā iedarbību veselus trīs mēnešus bez sevišķas kopšanas un korekcijas.
  YUMI LASHES dāvā sievietēm ne tikai skaistas skropstas, bet arī daudzas priekšrocības mūsdienīgā skropstu izdaiļošanā.
  Dabiskās skropstas pieaug izmērā un tilpumā vairākas reizes.
  YUMI LASHES neizsauc alerģiskas reakcijas. Pēc procedūras skropstas neizkrīt.

Galerija