about-us
Par mums

DABISKS SKAISTUMS UN HARMONISKA ĀRIENE JUMS UN JŪSU SPOGUĻATTĒLAM

Kompānija Long-Time-Liner jau vairāk nekā 30 gadus veiksmīgi attīsta unikālo permanentā grima tehnoloģiju – kontūru grims Long-Time-Liner. Long Time liner kontūru grima speciālisti ir atzīti visā pasaulē kā labākie permanentā grima speciālisti. Tiem ir starptautiski sertifikāti, un tie katru gadu iziet kvalifikācijas paaugstināšanu. Tādējādi speciālistu zināšanas kļūst plašākas un paaugstinās to māka radīt skaistus vizuālos tēlus ar dažādu mikropigmentācijas tehniku palīdzību.

Long-Time-Liner® Conture® Make-up speciālisti darbā balstās uz jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un permanentā grima tehnikām. Viņi lieto pārbaudītu mikropigmentācijas metodiku apvienojumā ar klīniski izpētītiem pigmentiem, kam ir daudz pozitīvu klientu atsauksmju. Kompānijas Long-Time-Liner® darba rezultāti ir vairakkārt sertificēti un starptautiski apbalvoti.

Galvenais Long-Time-Liner® mērķis – ar kontūru grima palīdzību pasvītrot dabisko skaistumu un piekoriģēt ārienes estētiskās nepilnības, ja tādas piemīt.

Kontūru grims Long-Time-Liner® tiek lietots arī lai maskētu rētaudus vai cita nekvalitatīvi pielietota permanentā grima rezultātu. Tas kļūst iespējams, jo mums ir īpaši smalki izstrādāta dabisku krāsu gamma. Mūsu materiāli izstrādāti Vācijā ar absolūtu precizitāti un lielisku kvalitāti.

"MUMS GALVENAIS IR, LAI ATSPULGS SPOGULĪ IZSAUKTU JUMS PRIEKU" 

Mēs esam iemīlējuši savu darbu ar katru dienu. Sertifikāti, pateicības un arvien augošais klientu skaits ir labākais atspulgs mūsu darba mīlestībai. 

Lai sasniegtu labākos rezultātus darbā ar Long-Time-Liner® speciālistiem, mēs esam izvirzījuši šādus kritērijus:

KOMPETENCE

Mūsu firma sniedz pilnu spektru kontūru grima pakalpojumu. Mēs paši esam aparatūras un materiālu piegādātāji; mēs nodrošinām apkalpošanu, vadām apmācību un kvalifikācijas paaugstināšanu gan jaunajiem speciālistiem, gan arī pieredzējušiem profesionāļiem. Mūsu uzņēmumā ciešā sadarbībā tiek attīstīti virzieni: produkcijas ražošana, konsultēšana un apmācības. Tas nostiprina mūsu kompetenci “noturīgā” skaistuma laukā. Mūsu klienti uztic mums savu seju, bet mēs garantējam tēla dabiskumu un viņu skaistuma pilnvērtīgu uzlabošanu. Mūsu tehnoloģija balstās daudzu gadu pieredzē, nepārtrauktā aprīkojuma un pigmentu pilnveidošanas procesā, kā arī dziļā izpratnē par vizuālo estētiku.

KVALITĀTE

Augstākā kvalitāte ir mūsu darbības pamatakmens. Speciālistu apmācību programma, treniņi un semināri tiek regulāri sertificēti, un tas pasvītro mūsu tieksmi rūpēties par klientiem un partneriem. Speciālā Long-Time-Liner® apmācība 2009. Gada vasarā tika sertificēta Šveices asociācijā pēc kvalitātes sistēmas “eduqua” (www.sqs.ch).

INOVĀCIJA

Pielietojot zināšanas un daudzu gadu pieredzi, kā arī sadarbojoties ar dermatologiem, kosmetologiem un plastiskajiem ķirurgiem, mēs aktīvi attīstām Long-Time-Liner® kontūru grima tehnoloģiju. Sabalansēta sistēma, kas iekļauj dabiskos pigmentus, specializētu “vienīgās adatas” tehniku un profesionālā apmācība, palīdz nodrošināt meistaru augsto darba kvalitāti. Tas rezultējas augstajā Long-Time-Liner® tehnoloģijas pieprasījumā kā klientu, tā arī partneru vidū.

PERSPEKTIVITĀTE

Mūsu klientu uzticība apvienojumā ar augstu profesionālisma līmeni ir viens no galvenajiem mūsu darbības principiem. Jaunu stratēģiju izstrādē mēs rēķināmies ar mūsu elitāro partneru, linergistu (Lingeristen®) un protams klientu viedokli. Mēs aktīvi piedalāmies pētījumos, aparatūras izstrādē, konsultācijās un speciālistu apmācībās. Tāpat mēs ieviešam daudzas jaunas tendences permanentā grima jomā.

STARPTAUTISKA SADARBĪBA

Vairāk nekā 30 gadu laikā mēs esam apmācījuši pāri par 2000 linergistu (Lingeristen®) un elitāro partneru. Tiem ir licences, un viņi darbojas daudzās pasaules valstīs. Mūsu elitārie partneri, laineristi un klienti ir pārliecinājušies par mūsu pateicību un cieņu pret viņiem. Pateicoties inovācijā balstītajai produktu izstrādei, jaunāko metodiku pielietošanai un tirgus izpētei mēs nepārtraukti spējam paplašināt savu starptautisko tīklu.

PARTNERĪBA

Mēs novērtējam kārtību sadarbības jautājumos. Mūsu bizness balstās uz uzticību, godīgumu un caurspīdīgumu. Mēs zinām, kas ir svarīgs mūsu klientiem un biznesa partneriem – kvalitāte, kompetence, inovācija un struktūra. Visas šīs vērtības ir iestrādātas mūsu biznesā. Visi zina, ka uzticams partneris ir puse no veiksmes biznesa pasaulē.

CIEŅA

Tādas kvalitātes kā uzticamība, atbildība un draudzīgums mums ir ārkārtīgi svarīgas profesionālās saziņas kultūrā. Sniegtā servisa un attieksmes kvalitāte pret klientiem un partneriem mums ir pašsaprotama lieta. Mēs allaž cenšamies attaisnot uz mums liktās cerības un piepildīt visas vēlmes.

KĀRTĪGUMS

Cieņa, uzticība un godīgums ir noteicošais spēks mūsu attiecībās ar partneriem un klientiem. Atklātas attiecības spēlē būtisku lomu mūsu kompānijā. Mēs augstu vērtējam viedokļu apmaiņu ar mūsu elitārajiem partneriem, cenšoties ievērot viņu vēlmes un viedokli. Tā ir nozīmīga veiksmīgas sadarbības komponente.

history
Vēsture

"Mūsu mērķis ir, lai Jūs priecātos skatoties uz sevi spogulī"

Mūsu uzdevums ir uzturēt un pasvītrot Jūsu dabisko skaistumu, bet šad un tad arī maskēt nelielas problēmu zonas un piedāvāt medicīnisku, t.i. Maskējošo pigmentāciju.

Kontūru grims Long-Time-Liner® - mūsu recepte ilglaicīgam dabiskam skaistumam.

1986

Mikropigmentācijas metodes Conture® Make-up izstrādāšana.

1987

Sadarbība ar ārstiem, vizāžistiem, kosmetologiem un tehniķiem. Valtraudes Kufneres daudzu gadu pieredze skaistuma industrijā ļauj pilnveidot Conture® Make-up pozīcijas tirgū. Metodes Conture® Make-up pielietošana Minhenē

1989

Pirmā prezentācija starptautiskajā kosmētikas izstādē “Beauty International” Diseldorfā. Tirgū tiek ieviests “Apmācības piedāvājums”.

1991

Termini Lingerist® (Linergists), Conture® Make-up un LONG-TIME-LINER® tiek juridiski nostiprināti ar Eiropas patentu aģentūras aizsardzību.

1995

Medicīniskās pigmentēšanas prezentēšana ārstu un medicīnas apdrošinātāju iestāžu kongresā.

1997

Korinna Kufnere iegūst apbalvojumus nacionāla un starptautiska mēroga konkursos.

2000

2000. Gada oktobrī kompānijai Long-Time-Liner® tiek piešķirta prēmija “Beauty Award 2000” nominācijā “Visinovatoriskākā kompānija”.

Kopš 2000. Gada mūsu firma LONG-TIME-LINER Baltic, kas atrodas Rīgā, Republikas laukumā 3-17, kļūst par oficiālo Long-Time-Liner® produkcijas un apmācību izplatītāju.

Sākot ar 2000. Gadu apmācību studijā ir apmācīti vairāk par 500 speciālistu no dažādām valstīm – Krievijas, Polijas, Lietuvas, Igaunijas, Anglijas, Dānijas, Portugāles, Vācijas utt. Mūsu studenti no Latvijas ne vienu vien reizi ir ieguvuši godalgotas vietas starptautiskajos permanentā grima konkursos.

2001

2001. Gada martā veiksmīgi tiek sertificēta īpašā Linergistu apmācības programma. Tā atbilst novērtējuma sistēmai kā kvalifikācijas paaugstināšanas kurss, kuru izstrādājis ārsts un profesors Dress Rolfs Dabss. Tiek rīkoti semināri, un tie iegūst “eduqua” kvalitātes sertifikātu(vairāk informācijas mājas lapā www.eduqua.ch).

Jaunu filiāļu atvēršana Minhenē, Diseldorfā, Frankfurtē un Hamburgā, kā arī starptautisko filiāļu atvēršana Cīrihē, Kannās, Madridē un Maljorkā. Tālākajos gados kompānija Long-Time-Liner® veiksmīgi izveidoja starptautisku tīklu, kas bāzējas uz elitāro partneru un laineristu(Lingeristen®) licencēm.Šie speciālisti veiksmīgi patstāvīgi spēja pielietot tehnoloģiju un sasniegt labus rezultātus savam biznesam, izmantojot Long-Time-Liner® zīmolu. Līdzās Vācijai Long-Time-Liner® izveido pārstāvniecības Austijā, Šveicē, Francijā, Lielbritānijā, Īrijā, Spānijā, Ungārijā, Polijā, Krievijā, Dienvidkorejā, kā arī Skandināvijas valstīs un Tuvajos austrumos.

2008

Apbalvojums Beauty Forum Reader’s Choice kategorijā “Permanentais grims” 2008. Gada janvārī.

Pirmā vieta Beauty Forum Award 2008.

2009

Neskatoties uz ekonomisko krīzi mēs svinam peļņas pieaugumu. Mūsu elitāro partneru struktūra ir papildinājusies līdz vairāk par 140 dalībnieku.

2009 - 2010

Pirmā vieta Reader’s Choice Award kategorijā “Permanentais grims”. Tiek ieviesta jaunā stratēģiskā pārdošanas koncepcija vāciski runājošās pilsētās.

2010

Jauna mikropigmentācijas aparāta Conture® Liner Duo izstrāde un ieviešana. Šis aparāts atļauj pieslēgt divas iekārtas priekš pigmentācijas un tam ir daudzas inovatīvas priekšrocības.

2015

Jauna aparāta "Step-by-Step" izstrāde un ieviešana.

Līdz šim mirklim mēs esam veiksmīgi apmācījuši vairāk nekā 2000 linergistus (Lingeristen®) pasaules mērogā. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu veiksmes stāsts turpinās!

contacts
Kontaktinformācija

Salons-studija LONG-TIME-LINER Baltic ir oficiālais vācu firmas LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up pārstāvis. Mums ir ekskluzīvas izplatīšanas tiesības Baltijas valstīs, Somijā, Ukrainā

Adrese: Republikas laukums 3-17, Rīga, Latvija, LV-1010

Telefons: +371 24408247
Mobilais: +371 29125296

E-pasts:galich@longtimeliner.lv